Par autori

 

Sveiks!

Prieks, ka esi nonācis manā blogā. Šī ir vieta, kur es rakstu par to, kas man ir aktuāls un svarīgs. Lielākoties es rakstu un spriedelēju par teātri, jo tas man no visiem mākslas veidiem ir tuvākais.

  • Šajā blogā tu ieraudzīsi gan recenzijas par izrādēm, filmām, gan koncertu un dažādu kultūras notikumu apskatus, kā arī vienkārši ierakstus par to, ko redzu sev apkārt un lietām, kas mani ietekmē.
  • Mani interesē mūzika, laikmetīgā deja, mūsdienu literatūra, tēlotājmāksla. Caurām dienām varu skatīties seriālus (Hannibal, The House of Cards, OZARK, The Narcos, Bojack Horseman, Westworld u.c.), kā arī LTV 100 grami kultūras Personības raidījumus.
  • Esmu pabeigusi Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Baltu filoloģijas bakalaura programmu, kurā padziļināti apguvu teātra teoriju, vēsturi un kritikas mākslu. Šobrīd esmu iestājusies maģistru programmā, kur turpināšu apgūt teātra kritikas mākslu.
  • Šobrīd strādāju nevalstiskajā teātrī Dirty Deal Teatro, kur iepazīstu teātri arī no iekšpuses.
  • Jau 3 gadus rakstu arī par laikmetīgo deju portālam journal.dance.lv, kur parādās visa aktuālā informācija par dejas notikumiem Latvijā.

 

Baudiet dzīvi, jo tā ir tikai viena un tāpat kā izrādi, to nevar attīt no sākuma, lai mēģinātu no gala!

Ja vēlies man paziņot ko svarīgu, tad raksti uz e-pastu: ilva@skatuvesprieki.lv

Tu vari mani atrast:

facebook.com,

twitter.com.

One Comment

Komentāri ir slēgti.