Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

30.- 60. gadu Jazz kopā ar Normundu Rutuli un Beaujolais

21. aprīlis, 2017 19:00 - 21:00

21. aprīlī plkst. 19.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā notiks Normunda Rutuļa un muzikālās apvienības Beaujolais džeza koncerts. Vakars ieplānots divās daļās ar daudz un dažādiem skaņdarbiem, piedāvājot skatītājiem bagātīgu ceļojumu pa pagājušā gadsimta džeza mūzikas līkločiem!

Normunds Rutulis stāsta par ideju izveidot šādu projektu: “Tā kā mūsdienu Latvijas šovbiznesa vidē atrast mūziķu sastāvu, kuri muzicē 30.-60. gadu vieglā Jazz virzienā nav viegli, kopā ar mūziķi Jāni Ķirsi nolēmām izveidot šādu programmu. Ella Fitcdžeralda, Luiss Armstrongs, Frenks Sinatra, Bobs Derins, Rejs Čārlzs un citi šī laika spīdekļi nu ir arī manā repertuārā. Ar lielu prieku esmu sācis apgūt šo repertuāru un dziedāšanas manieri. Kopā ar talantīgajiem un augsti muzikālajiem jaunās paaudzes mūziķiem izdevās panākt labu enerģiju mūsu starpā un ļaut šim projektam “elpot”.

Ja māc aizdomas – vai tik viņš nedziedās “Cāļus skaita rudenī” vai “Raudāja māte”? Piedodiet, bet šoreiz, nē! Tiesa gan, tā kā ar svingu esmu uz Tu un šī stila ietvaros pat izdoti divi albumi “Aizturi elpu” un “Vēstule meitenei”, pavisam neliela daļa no tiem būs sadzirdama arī šajā koncertprogrammā. Tomēr, 90% programmas ir veidota tieši no vieglā Jazz klasikas skaņdarbiem angļu valodā. Ja iepriekšējā vakarā ir brīvs laiks kādai filmai, rekomendējam noskatīties “The Great Gatsby”. Tas noskaņos uz pareizās nots. Uz tikšanos mūzikā!”

Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā.

Pasākumu rīko Riharda Čerkovska aģentūra.

Detaļas

Datums:
21. aprīlis, 2017
Laiks:
19:00 - 21:00
Mājaslapa:
http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/muzikls/30to-60to-gadu-jazz-212814/

Organizators

Rihards Čerkovskis

Vieta

Latvijas Dzelzceļa muzejs
Uzvaras bulvāris 2a
Rīga, Latvija
+ Google Karte