Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Riharda Čerkovska stand up šovs “Manas bijušās”

9. marts, 2017 19:30 - 20:30

Pēc skatītāju ieteikuma un kolēģu uzmundrinājuma pasākumu vadītājs Rihards Čerkovskis ir radījis savu soloizrādi ar nosaukumu “Manas bijušās”,  kurā ir apkopojis savu 5 gadu attiecību pieredzi un radījis interesantu stāstu, ko prezentēt klausītājiem.

Šajā izrādē Rihards ar smaidu atskatīsies uz savām bijušajām attiecībām, izvelkot no tām aizraujošākos stāstus par atšķirību sieviešu un vīriešu domāšanā, par likteņa ironijām, patiesu un bezgalīgu mīlestību pret dzīvi un par to, ka dzīve ir jādzīvo azartiski un interesanti, neskatoties uz to, ko tā mums piedāvā.

Rihards Čerkovskis par izrādi:  “Manas bijušās draudzenes ir kā eņģeļi, es pat gribētu viņas visas kopā nofotogrāfēt un pielikt darba kabinetā pie sienas ar uzrakstu “Riharda eņģeļi”, iedvesmojoties no seriāla “Čārlija eņģeļi”. Bet diezvai tas būtu iespējams, jo visdrīzāk, ja es kaut ko tādu piedāvātu, man būtu jāizvairās no lietām kas lido manā virzienā… Bet stāsts nav par to, svarīgākais ir tas, ka pateicoties viņām, man ir bijuši tūkstots un vairāk kolosālu mirkļu, kas man deva pieredzi, mīlestību, no kuriem es esmu sapratis, ka dzīve ir skaista, ja mēs to skaisti dzīvojam!

Pasākuma norises vieta: JVLMA Akmens zāle (ieeja no Raiņa Bulvāra 23)

Biļetes iespējams nopirkt: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55236

Detaļas

Datums:
9. marts, 2017
Laiks:
19:30 - 20:30
Mājaslapa:
http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55236

Organizators

Rihards Čerkovskis

Vieta

JVLMA Akmens zāle
Krišjāņa Barona iela 1
Rīga,
+ Google Karte