Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Inita un Normunds no grupas LAUKU MUZIKANTI

23. februāris, 2017 19:00 - 21:00

Latvijā maz ir vietu, kurās savulaik nebūtu muzicējusi grupa „Lauku Muzikanti”. Viegli var atpazīt samtainās balss īpašnieku Normundu Ķieti un virtuozo akordeonisti Initu Āboliņu. Daudzi apbrīno grupas un abu mūziķu spēju tik ilgi noturēties kopā, neieejot rutīnā, spējot atrast mūzikā un radošajā darbā kopsaucēju, kas liek turpināt radīt dziesmas, kuras tapušas konkrētu notikumu rezultātā, un nenogurstot doties pie klausītājiem. Atbildes uz to var gūt Normunda un Initas koncertos.

Jau vairāk nekā desmit gadus līdzās darbam grupā „Lauku muzikanti” Normunds Ķietis un Inita Āboliņa ar savām koncertprogrammām veiksmīgi uzstājas Latvijā un ārpus tās robežām. Akustiskā izpildījumā ir iespējams dzirdēt gan populāros grupas skaņdarbus, kas jau iekarojuši klausītāju sirdis, gan jaunas, pēdējos gados Normunda sarakstītas un plašai publikai mazāk zināmas dziesmas, kuras tapušas konkrētu notikumu rezultātā, un par kurām pats autors arī labprāt pastāsta. Tāpat koncertos ir iespēja baudīt Initas Āboliņas akordeona spēli, iepazīt viņas kaislību uz argentīniešu tango un franču musette stilu.

Programmā skanēs tādas publikai zināmas dziesmas kā „Es tevi atradu sniegā”, „Tūkstotis”, „Gaismu tver”, „Dzirkstošais vīns”, „Mana dzīve”, „Meitene no Rīgas”, kā arī pavisam jauns dziesmu cikls, kas mīsies ar Initas Āboliņas izpildītajiem instrumentāliem skaņdarbiem.

Norises vieta: Skatuve Degunradzis, Rīga Cēsu iela 20-1

Detaļas

Datums:
23. februāris, 2017
Laiks:
19:00 - 21:00
Mājaslapa:
http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55549

Organizators

Rihards Čerkovskis

Vieta

Skatuve Degunradzis
Cēsu iela 20-1
Rīga, Latvija
+ Google Karte